Sponsoren

De volgende bedrijven/instellingen ondersteunen ons in de organisatie van dit evenement.

Provincie Drenthe
Gemeente Noordenveld
KNHS Regio Drenthe / Groningen / Friesland
Houthandel Drent – https://www.houthandeldrent.nl/
Garage/Taxi Dorenbos – Total – https://www.dorenbosbv.nl/
DiVerS Personeelsdiensten – https://www.divers-personeelsdiensten.nl
Bakkerij van Esch – https://www.bakkerijvanesch.nl
Noorderbetonpompen Centrale – https://www.nbcleek.nl/
Bloem en Cadeau Boutique Anniek – https://bloemenboutiqueanniek.wordpress.com/
De Hemriker Hof Paardenvoeders – https://paardenvoeders.frl/paardenvoeders
Snoek Bouwmachines – http://www.snoek-bouwmachines.nl/
Zadelpasservice MCD – https://www.zadelpasservicemcd.nl/
Dakdekkersbedrijf Arend Barkhuis – https://barkhuisdakbedekkingen.nl/
Autoschade Roggeveld – https://www.roggeveld.nl/
Marry Lou’s Skin Care – https://marrylou.nl/
GMB: – https://www.gmb.eu/
Manfred Loohuis Kunststof Kozijnen – https://manfredloohuis.nl/
Don Vloeren & Raamdecoratie – http://www.donvloerenraamdecoratie.nl/
Schildersbedrijf Anne Dijkstra – https://schildersbedrijfannedijkstra.nl
De Boer Pesse – https://www.deboer-aanhangwagen.nl/
Eventing-SGW Specialist – https://eventing-sgw.nl/
Vital Style – https://www.vitalstyle.nl/
Boeren Businessclub Norg e.o. – https://www.boerenbusinessclubnorg.nl/
Mechielsen Verhuur – Mestbakje – https://mestbakje.nl
Van Benthem Minerals – Liquihorse – https://www.liquihorse.nl/
EFO Paardenverzekering – https://www.efo.nl/
Numan Hof ERA Makerlaardij – https://www.era.nl/makelaar/vries/nieuwe-rijksweg/numan-hof-era-makelaardij
Restaurant het Wapen van Norg – http://www.wapenvannorg.nl/
Holland & Van der Woude Notarissen – https://www.hollandvdwoude.nl
Camping de Norgerberg – https://www.norgerberg.nl/
Dierenartsenpraktijk Norg – https://www.dapnorg.nl
Mijn Makelaar Noordenveld – https://www.mijnmakelaarnoordenveld.nl/
Café Zwaneveld – https://www.cafezwaneveld.nl/
Vishandel Pieter Woltjer – http://www.vishandelpieterwoltjer.nl/
Diervoeders Emmens
Bloemenspeciaalzaak De Goudsbloem – https://www.degoudsbloemnorg.nl/
Mechanisatiebedrijf Hoven – https://hovenlangelo.nl/
Maik’s Burgers ‘n Dogs – https://maiksburgersndogs.nl/
Epplejeck – https://www.ej.nl/
Jobo Borstelfabriek – https://www.borstels.nl/
Steenschotten.com – https://steenschotten.com/
Poda Omheiningen – https://www.poda-omheiningen.nl/
RTV Drenthe – https://www.rtvdrenthe.nl/
Voskamp Bouw en industrie – https://www.voskampgroep.nl/
Flik mode en schoenen – https://flik-norg.nl
Jatra Drachten – https://www.jatra.nl/
Bouwbedrijf Boelens – https://bouwbedrijfboelens.nl/
Verhuisservice Anne Kregel – http://www.kregelnorg.nl/
Natuurmonumenten – https://www.natuurmonumenten.nl/


Verder gaat speciale dank uit naar de grondeigenaren:
Gemeente Noordenveld
Boscamping Langeloërduinen – https://www.boscamping.nl/
Boermarke Oosteind
Dhr. Arend Mulder
Dhr. Albert Lunsche