Sponsoren

De volgende bedrijven/instellingen ondersteunen ons in de organisatie van dit evenement.

Provincie Drenthe
Gemeente Noordenveld
Houthandel Drent – https://www.houthandeldrent.nl/
Garage/Taxi Dorenbos – Total – https://www.dorenbosbv.nl/
DiVerS Personeelsdiensten – https://www.divers-personeelsdiensten.nl
Boerderijwinkel Mandeveld – https://www.facebook.com/Boerderijwinkel-Mandeveld-103651228485392/
Bakkerij van Esch – https://www.bakkerijvanesch.nl
Univé Noord Nederland – https://samen.unive.nl/noord-nederland
Hotel Karsten – https://hotelkarsten.nl/
Accent Bouw Wonen B.V. – https://www.accentbouwwonen.nl/
BBAW – https://www.bbaw.nl/
Provestion – https://www.provestion.nl/
Max Garden – http://www.maxgarden.nl/
Stellingwerf Tweewielers – https://www.biketotaal.nl/fietsenwinkel/bike-totaal-stellingwerf
Hotel Norg – http://www.hotelnorg.nl/
Strockmeijer Geluid – https://www.strockmeijer.nl/
Wiebe Westra – https://www.wiebe-wesstra-voor-uw-tuin.nl/
Renewi – https://www.renewi.com/nl-nl/
Noorderbetonpompen Centrale – https://www.nbcleek.nl/
Bloem en Cadeau Boutique Anniek – https://bloemenboutiqueanniek.wordpress.com/
De Hemriker Hof Paardenvoeders – https://paardenvoeders.frl/paardenvoeders
Zadelpasservice MCD – https://www.zadelpasservicemcd.nl/
Dakdekkersbedrijf Arend Barkhuis – https://barkhuisdakbedekkingen.nl/
Autoschade Roggeveld – https://www.roggeveld.nl/
Marry Lou’s Skin Care – https://marrylou.nl/
GMB – https://www.gmb.eu/
Mechielsen Oldehove – https://www.mechielsen.nl/
Manfred Loohuis Kunststof Kozijnen – https://manfredloohuis.nl/
Don Vloeren & Raamdecoratie – http://www.donvloerenraamdecoratie.nl/
De Boer Pesse – https://www.deboer-aanhangwagen.nl/
Alexander Installatie & Montagebedrijf
GroeNoord BV – https://groenoordbv.nl/
Kregel Norg verhuizingen – http://www.kregelnorg.nl/
Van Aken Hekwerk – https://www.vanakenhekwerk.nl/
Vital Style – https://www.vitalstyle.nl/
Boeren Businessclub Norg e.o. – https://www.boerenbusinessclubnorg.nl/
Mestbakje – Mechielsen Verhuur – https://mestbakje.nl
Enjoy Bedrijfskleding – https://www.enjoybedrijfskleding.nl/
EFO Paardenverzekering – https://www.efo.nl/
Numan Hof ERA Makerlaardij – https://www.era.nl/makelaar/vries/nieuwe-rijksweg/numan-hof-era-makelaardij
Restaurant het Wapen van Norg – http://www.wapenvannorg.nl/
Drukkerij Koops – https://drukkerijkoops.nl/
Rietdekkersbedrijf Bakker – http://www.rietdekkersbedrijfbakker.nl/
Camping de Norgerberg – https://www.norgerberg.nl/
Bospaviljoen de Norgerberg – https://www.norgerberg.nl/restaurant
Mechielsen Verhuur – https://www.mechielsen.nl/
Concordia Bouwcenter – https://www.bouwcenter.nl/concordia/
Primo Keukens – https://primokeukens.nl/
Kop van Drenthe Dierenartsten – https://dierenartsassen.nl/kop-van-drenthe-dierenartsen/
Coop – https://www.coop.nl/supermarkt/norgspithost/3537
Mijn Makelaar Noordenveld – https://www.mijnmakelaarnoordenveld.nl/
Café Zwaneveld – https://www.cafezwaneveld.nl/
Vishandel Pieter Woltjer – http://www.vishandelpieterwoltjer.nl/
Esther’s Ruitersport – https://esthersruitersport.nl/
Diervoeders Emmens
Mechanisatiebedrijf Hoven – https://hovenlangelo.nl/
Poda Omheiningen – https://www.poda-omheiningen.nl/
Flik mode en schoenen – https://flik-norg.nl
Jatra Drachten – https://www.jatra.nl/
Bouwbedrijf Boelens – https://bouwbedrijfboelens.nl/
Verhuisservice Anne Kregel – http://www.kregelnorg.nl/
Natuurmonumenten – https://www.natuurmonumenten.nl/
Van den Hul & Werkman Horses and Service – https://www.horsesandservice.com/
Noteboom – Reparatie en onderhoud landbouwmachines
Loonbedrijf Lucas Stuut – https://www.loonbedrijfstuut.nl/
Café Langelo – https://www.cafelangelo.nl/
Bouwbedrijf Thijs – https://www.bouwbedrijfthijs.nl/
Kippie Maaltijden en Grill – https://www.kippie.nl/
Sharp Noord – https://sharpnoord.nl/

Hoefsmid: Geert van Lienden


Verder gaat speciale dank uit naar de grondeigenaren:
Gemeente Noordenveld
Boscamping Langeloërduinen – https://www.boscamping.nl/
Boermarke Oosteind
Dhr. Arend Mulder
Dhr. Albert Lunsche